Drukuj
Szanowni Państwo,  W imieniu Departamentu Edukacji i pozostałych organizatorów wrocławskiej zbiórki Pomoc dla Ukrainy pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim - Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Rodzicom i Uczniom za dotychczasowe zaangażowanie w organizację zbiórki.  Coraz więcej osób potrzebujących pomocy przybywa z Ukrainy do Wrocławia. Obecnie zbierane produkty będą przekazywane osobom przyjeżdżającym w formie pakietu - wyprawki. Poniżej lista najpotrzebniejszych rzeczy, o które po raz kolejny ośmielamy się prosić:  - pasty, szczoteczki do zębów, - chusteczki nawilżane, - chusteczki jednorazowe, - chusteczki antybakteryjne lub płyny w małych opakowaniach, - konserwy z zawleczką, pasztety, - woda mineralna w małych opakowaniach, - soki w małych opakowaniach, - batony energetyczne - drobne przekąski dla dzieci, - jednorazowe naczynia i sztućce, - zestawy plastrów z opatrunkiem, - podpaski, tampony, - małe opakowania mydła w płynie z dozownikiem  Niezmiennie - dziękujemy za szczodre serca i czekamy na Was w SP9  Pozdrawiamy, Zofia Zamolska i Karolina Kupiec

Szanowni Państwo!
W imieniu Departamentu Edukacji i pozostałych organizatorów wrocławskiej zbiórki Pomoc dla Ukrainy pragniemy złożyć serdeczne podziękowania wszystkim - Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi, Rodzicom i Uczniom za dotychczasowe zaangażowanie w organizację zbiórki.

Coraz więcej osób potrzebujących pomocy przybywa z Ukrainy do Wrocławia. Obecnie zbierane produkty będą przekazywane osobom przyjeżdżającym w formie pakietu - wyprawki. Poniżej lista najpotrzebniejszych rzeczy, o które po raz kolejny ośmielamy się prosić:
- pasty, szczoteczki do zębów,
- chusteczki nawilżane,
- chusteczki jednorazowe,
- chusteczki antybakteryjne lub płyny w małych opakowaniach,
- konserwy z zawleczką, pasztety,
- woda mineralna w małych opakowaniach,
- soki w małych opakowaniach,
- batony energetyczne
- drobne przekąski dla dzieci,
- jednorazowe naczynia i sztućce,
- zestawy plastrów z opatrunkiem,
- podpaski, tampony,
- małe opakowania mydła w płynie z dozownikiem

Niezmiennie - dziękujemy za szczodre serca i czekamy na Was w SP9

Pozdrawiamy,
Zofia Zamolska i Karolina Kupiec