Dziewczynki na tle wystawy o powojennym Wrocławiu

Dnia 17 marca odbył się V Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej Wiersze ojców naszych pod Honorowym Patronatem Dolnośląskiego Kuratora w Ośrodku Pamięć i Przyszłość.

Szkołę reprezentowały na poziomie klas 4-6 Michalina Płóciennik i Zuzanna Masternak z klasy 4b.
Michalina Płóciennik zajęła I miejsce. Obydwie dziewczynki reprezentowały bardzo wysoki poziom.

Wrażeń było co niemiara. W konkursie wzięło udział bardzo dużo uczniów z różnych miejscowości. Przygotowano dla uczestników i opiekunów poczęstunek i możliwość zwiedzania wystawy głównej Wrocław 1945-2016 w Centrum Historii Zajezdnia.

Gratulujemy zajęci I miejsca i udziału w konkursie.
Życzymy dalszych sukcesów.
Biblioteka szkolna