Drukuj
Park Narodowy w Kenii. Wulkan, zwierzęta.

kategoria plastyczna – klasy I-III

I miejsce

Kornelia Płóciennik

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Jacek Haym

Szkoła podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

II miejsce

Nguyen Viet Truc Linh

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Nina Szumilak

Szkoła podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

III miejsce

Alicja Musiał

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Alicja Lichota

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Helena Pietrzak

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

 

wyróżnienia

Bianka Czapnik

Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu

Michalina Dziabas

Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu

Maja Obara

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Borys Tkacz

Szkoła Podstawowa nr  40 

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Marta Majkowska

Szkoła Podstawowa nr  40 

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Bartosz Starzewski

Szkoła Podstawowa nr  40 

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

Zofia Plewa

Szkoła Podstawowa nr  40 

Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 4  im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

kategoria plastyczna – klasy IV -VIII

wyróżnienia

Małgorzata Smyk

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Zofia Krajewska

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Zuzanna Masternak

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

 

kategoria literacka - klasy I-III

I miejsce

Nguyen Viet Truc Linh

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Nina Szumilak

Szkoła podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

II miejsce

Mateusz Stankiewicz

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Igor Jewczuk

Szkoła podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

III miejsce

Alicja Musiał

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Emilia Kamińska

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

wyróżnienia

Filip Łażeński

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Alicja Lichota

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Emil Marszałek

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Łukasz Zagóra

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

Jeremi Fryń

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

 

kategoria literacka - klasy IV -VIII

I miejsce

Michalina Płóciennik

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

 

II miejsce

Zuzanna Masternak

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

 

kategoria literacka – nauczyciele

I miejsce

Pani Joanna Ogonowska

Szkoła Podstawowa nr 40 Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 4 im. Bolesława Iwaszkiewicza we Wrocławiu

 

II miejsce 

Pani Brygida Czapnik

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

 

III miejsce 

Pani Arleta Olesińska

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wincentego Pola

            

Wszystkim serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału  w kolejnych edycjach. 

Anna Żak