Dnia 27.04.2023 r. został rozstrzygnięty "Konkurs plastyczno-techniczny COŚ Z NICZEGO dla klas 1-3” - etap szkolny.
Jego celem było poszerzanie wiedzy na temat oszczędzania surowców i zalet recyklingu oraz rozwijanie zdolności manualnych i twórczej wyobraźni uczniów.

Każdy uczestnik konkursu miał za zadanie przygotować przestrzenną pracę plastyczno-techniczną z surowców wtórnych.
Przy ocenie prac komisja konkursowa kierowała się następującymi kryteriami: samodzielność wykonania, oryginalność i pomysłowość oraz estetyka pracy.
Technika wykonania i tematyka była dowolna, materiały - surowce wtórne.
Obowiązujący wymiar pracy: 50cmx50cmx50cm.

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu:
I miejsce - Liwia Seman, kl.3a
II miejsce - Yauheniya Mazurenka, kl.3b
III miejsce - Jakub Pawlaczyk, kl.1a

Wyróżnienia:

kl.1a - Błażej Banaś, Nadia Pawlak, Mikołaj Jakubowski
kl.1c - Mateusz Ziomek
kl.2a - Olga Kuźmińska, Natalia Krajna, Filip Lichtarski, Anna Zemlińska

Prace nagrodzone i wyróżnione zostały przesłane do Szkoły Podstawowej nr 22 we Wrocławiu, która jest organizatorem etapu międzyszkolnego.
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 12.05.2023 r. na stronie www.sp22.edupage.org.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wspaniałych pomysłów!

Komisja konkursowa: Katarzyna Choma, Marta Marcinkiewicz, Teresa Tatys
Organizatorzy szkolnego etapu: Jolanta Sulicz, Izabela Półgrabia